Для дачі

Автоматичний полив на дачі

Чому ми вирішили винести окремою темою питання про автоматичне поливання на дачі? Існує значна різниця між доглядом за ділянкою, на якій господарі живуть постійно, і тим, де бувають епізодично. Домовимось,також, що мова піде про ділянки порівняно невеликої площі. У цьому розділі мова, головним чином, про те, як дійсно можна заощадити на автополиві не на шкоду його якості.

Крім того, на дачі, найчастіше, намагаються помістити і декоративну частину, і зону плодово-ягідних культур, і город, можливо, навіть з парником. Зі зростанням кількості рослин, бажання господарів вступають у протиріччя з їх можливостями – витрати сил і часу на догляд за ділянкою стають настільки великі, що дача припиняє бути місцем відпочинку, стаючи роботою.

Зняти з себе частину турбот по догляду за ділянкою дозволить система автоматичного поливу. Автополив Hunter можна запрограмувати таким чином, щоб кожна ділянка зрошувалася в певний час, певною кількістю води. Під час морозів та дощу полив не відбувається.

Для дачі можна розробити недорогий проект, широко використавши систему крапельного поливу, комбінуючи її з недорогими зрошувачами. Наприклад, для зони городу ідеально підійде система наземного крапельного поливу, яку легко переміщати, розкладаючи безпосередньо по грядках, і забирати під час перекопування або збирання врожаю. Під садові дерева та чагарники можна встановити окремі крапельниці – це заощаджує воду і перешкоджає заростанню міжрядь бур’янами. Під клумби та газон закладають підземний мікрокрапельний полив, або розміщують недорогі зрошувачі.

Заощадити при створенні автоматичного поливу можна і за рахунок розміщення зрошувачів- якщо поливати паркан і, тим більше, стіни будинку неприйнятно, то дачні доріжки легко перенесуть полив. За рахунок поливу доріжок та менш точного налаштування кількість дощувачів можна значно зменшити.

Існують і побоювання щодо роботи насоса без нагляду – а раптом вода пропаде чи відбудуться перебої у роботі електромережі? Сучасні насоси оснащені блоками живлення, що оберігають насос від перепадів напруги, а насоси Pedrollo пропонуються в комплекті із системою EasyPress, при падінні рівня води насос відключається і відновлює свою роботу при його нормалізації.

Отже, тепер у вас є значно більше аргументів на користь системи автополиву на дачі. “Ну що за погода? Вчора полив – за годину дощ пішов! Сьогодні не встиг – смажить, як у пустелі!” – ми пропонуємо вам свободу.