Ремонт автополиву

Наша компанія пропонує послуги з ремонту, доповнення, налаштування та змін у системах автоматичного поливу.

Зазначимо, що системи поливу виходять з ладу нечасто, переважно, проблеми виникають навесні після розконсервації поливу або внаслідок механічних пошкоджень.

Зазвичай ми помічаємо несправності поливу вже за результатами – підсохлий чи пожовклий газон, або замокання у певному місці ділянки.

Несправності потребують оперативного втручання.

Деякі проблеми можна вирішити самостійно, необхідно перевірити налаштування контролера управління.

! Не забувайте, будь ласка, що Ви маєте справу з електричним обладнанням, будьте обережні! Операції, описані в даній статті, надано для розуміння, які дії виконуватиме майстер, ми не рекомендуємо виконувати їх власноруч.

Контролер

Можливо, сталося відключення електрики, а передбачена для тимчасової автономної роботи батарея розрядилася. У такому випадку потрібно замінити батарейку і знову налаштувати контролер

Потрібно уважно переглянути час увімкнення кожної з зон – часові проміжки не повинні накладатися.

Якщо ж у вас виникли побоювання, що контролер несправний, його слід показати фахівцеві. Офіційний дилер Hunter в Україні здійснює діагностику контролерів безкоштовно протягом 2 років від дня покупки. Вам не доведеться навіть шукати гарантійні документи – на кожному контролері, придбаному офіційно, є наклейка із зазначенням імпортера.

Насос

Якщо контролер налаштований правильно, а полив не відбувається, слід звернутися до фахівця. Він перевірить подачу води від насоса.

Якщо ж вода надходить до системи, перевіряють клапани керування та дощувачі. Для початку чистять фільтри.

Клапан

AC

! Дотримуйтесь заходів безпеки, не займайтеся “самолікуванням”!

Можливий варіант-вихід з ладу соленоїда керування зоною.

dia

Імовірна і ситуація, коли клапан не вимикається. Вірогідно, сталося засмічення. Якщо в процесі огляду з’ясується, що діафрагма пошкоджена, її слід замінити.

Ще однією причиною поломки можуть бути кроти. Були випадки, що кроти перегризали провід управління.

Після перевірки працездатності клапана, проведемо ревізію дощувачів:

Зрошувачі

  • sprayremФорсунки типу «спрей» та ротатори – спочатку майстер почистить фільтр, перевірить сектор поливу. Якщо форсунка підтікає, пробуємо її підтягнути, можливо, її пошкодили при стрижці газону. Якщо підтягнути форсунку не виходить, її доведеться замінити.
  • rotremРоторні дощувачі прочистить фільтр, робочий механізм, після чого запустить у тестовому режимі на 5-6 повних оборотів, перевірить налаштування секторів поливу, щоб переконатися в правильності напряму поливу.

При виїзді фахівця ви отримаєте повну консультацію щодо поточного стану системи, налаштувань контролера, необхідності заміни або ремонту обладнання. Вам не доведеться робити покупки наосліп – бригада виїжджає з необхідним набором форсунок, дощувачів, клапанів, сполучних елементів, труб – у ваш рахунок увійде тільки те, що дійсно потрібно.