Gardena

Gardena post thumbnail image

Заснована в 1961 році, маленька компанія Gardena, спеціалізувалася на продажу садового інструменту. На сьогоднішній день, вона незмінна серед кращих виробників садового обладнання. Дизайн та якість завжди були пріоритетом Gardena.
Автополив Gardena – повністю автоматизована система, яка потребує мінімального втручання. Консервація та подальша розконсервація проводяться легко та швидко. Автоматизована система управління гнучко реагує на коливання погодних умов. Цілодобово, з мінімальною витратою води, автополив Gardena доглядатиме за вашою ділянкою.

Говорячи про полив Нunter, ми рекомендуємо його, як чудовий компроміс ціни та якості, Gardena – це, безумовно, якість, яка вартує витрат на неї.

Зазначимо, що досить часто ми рекомендуємо деякі, особливо ергономічні елементи Gardena і для систем створених на основі системи поливу Нunter, до таких вкрай зручних елементів відноситься Зокрема, вхідна колонка GARDENA для підключення шланга до системи поливу, за допомогою якого Ви можете помити машину або доріжку.