Pedrollo

Насоси Pedrollo відрізняються надійністю, високим ККД та низьким рівнем шуму. Одні з найкращих насосів на ринку поливів, італійські насоси Pedrollo не вимагають надмірного догляду. Залежно від водозабору та виду поливу, поливні насоси Pedrollo бувають двох типів: поверхневі та занурювальні. Широко поширені у комунальних та промислових секторах, у пожежогасінні та водяних станціях.

Для вашого заміського будинку такий насос буде корисним, оскільки, маючи належну продуктивність, здатний обслуговувати не тільки систему поливу, а й служити для побутових потреб.

“Ваш садівник” при проектуванні систем поливу використовує як занурювальні, так і поверхневі насоси. Поверхневі насоси необхідно встановлювати у місцях, які забезпечують захист від атмосферних впливів. Здебільшого, насоси невибагливі, працюють у широкому діапазоні температур рідини, що нагнітається.

Поверхневі насоси для поливу при невеликій, до 9 м, висоті всмоктування, забезпечують значну витрату води.

Якщо для зрошення планується використання води з природної водойми, що містить домішки, встановлюють поверхневі насоси серії СР з чавунною крильчаткою. Слід також встановити фільтр на вхідному рукаві подачі води.

Крім поверхневих, для поливу можуть використовуватись і свердловинні насоси. Продуктивність такого насоса для поливу повинна відповідати дебету свердловини. Відштовхуючись від цієї величини, визначають максимальну кількість зливників, що входять в одну зону системи поливу.